• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknofilter.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
İLAÇ VE GIDA SEKTÖR FİLTRELERİ

TOZ TOPLAMA FİLTRE SİSTEMLERİ İLAÇ VE GIDA SEKTÖRÜ İÇİN

 
TeknoFilter, gıda ve ilaç endüstrileri için toz emiş jet pulse filtre sistemleriyle ile ilgili sıhhi tasarım konularında büyük tecrübeye sahiptir. Bakteriyel büyüme, çapraz kontaminasyon, sıfır birikim, ürün iyileştirme ve devletin sihhi gereksinimleri gibi müşterilerimizin yüz yüze kaldığı sorunları anlıyoruz.
 
TeknoFilter, gıda ve ilaç sektörü için tasarladığı filtreleri filtre gövdesi içine giren tüm bileşenleri temizlik ve temizlenebilirlik standartlarına uyacak şekilde tasarlamıştır. Ürünün saflığını korumak için temel anlamdan (CIP) sıhhi tasarımlara kadar pek çok sıhhi tasarım çeşidi sunabiliriz. Ürün birikimi için potansiyel alanların (kaynak, iç açılar) doğru bir şekilde tasarlandığından ve her yüzeyin çatlak, çukur ve aralık filtrelerinden arındırılmış olmasını sağlayarak detaylara dikkat ediyoruz.
 
Ayrıca gıda işleme sanayi, tahıl, şeker, un, süt, kakao, tahıl, baharat ve daha pek çok ürün işlme görmektedir. Uygulamaya bağlı olarak çapraz kontaminasyon, sıhhi düzenlemeler veya gıda yönetimi yönetmelikleriyle ilgili endişeler olabilir.
 
Gıda ve ilaç endüstrilerinde ortak olan tüm bu işlemlere ekipman sağlama deneyimi:
 
Kırma, Karıştırma, Granülleme, Karıştırma, Öğütme, Taşıma, Peletleme, Kurutma, Kaplama, Ambalajlama gibi bütün proseslerde jet pulse filtre sistemleri sağlıyoruz.
TeknoFilter, aşağıdaki pazar segmentlerine de ekipman tedarik etmektedir:
 
İlaç, mandıra, tahıl ve yulaf, içecekler, şeker, kakao, kahve, çikolata, mısır, toz gıdalar, Tuzlar, baharatlar, un ve daha bir çok gıda ve ilaç endüstrisinin üretim proseslerinde jet pulse filtre sistemleri sağlıyoruz.
 
Tesisiniz için jet pulse filtre sistemleri satın almak veya modernize etmek için planlarınız mı var? En iyi fiyat ve kalite  için sadece bir telefonunuz yeter.
 

JET PULSE FİLTRE   10 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   20 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   32 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   40 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   50 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   60 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   80 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  100 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  150 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  200 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  300 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  500 TORBALI

JET PULSE FİLTRE 1000 TORBALI

SİLO ÜST FİLTRESİ

MİKSER TOZ FİLTRESİ

BUNKER FİLTRESİ

SİLİNDİRİK TOZ TOPLAMA FİLTRESİ

 
cizgi 360 DERECE / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi