• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknofilter.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
CAM SEKTÖR FİLTRELERİ

CAM ENDÜSTRİSİ TOZ TOPLAMA PATLAÇ FİLTRE UYGULAMALARI

Hammadde boşaltma işleminden bitmiş ürün yüklemesine, cam hammadde ürünlerini işlemek zor bir iştir. TeknoFilter, birincil ve ikincil öğütme işlemleriniz için siklonlar, filtre gövdeleri ve toz toplama patlaç filtre ürünleri sağlamak için direk sizinle, yüklenicinizle veya ekipman tedarikçilerinizle birlikte çalışmanın yanı sıra taşıma, aktarma noktaları, kovalı elevatör ve silo hammadde sevk işlemlerinde oluşan rahatsız edici tozlarla mücadele için ekipmanalar sağlamaktadır.
 
TeknoFilter, büyük tecrübe mühendisliğiyle toz toplama uygulamaları ve filtreleriyle, daha temiz cam ve seramik işleme için güvenebileceğiniz toz toplama patlaç filtre sistemleri üreticisidir. 
 
Ticari olarak üretilen düz cam, üretilen camın dörtte üçünü temsil eder, soda kireçli cam ile soda kireci, kurşun, erimiş silika, borosilikat veya yüzde 96 silika olarak sınıflandırılabilir. Cam, öğütülüp tartılan, karıştırılan ve eritilerek;  düz cam, şişe camı, preslenmiş cam veya izolasyon camı üretmek üzere tüm üretim prosesleri için üretilen TeknoFilter torbalı filtreleri bütün bu proseslerinizde ihtiyaç duyacağınız tozsuzlaştırma işlemlerini mükemmel derecede yerine getirecektir.
 
Tesisiniz toz toplama patlaç filtre sistemleri satın almak veya modernize etmek için planlarınız mı var? En iyi fiyat ve kalite  için sadece bir telefonunuz yeter.
 

JET PULSE FİLTRE   10 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   20 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   32 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   40 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   50 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   60 TORBALI

JET PULSE FİLTRE   80 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  100 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  150 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  200 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  300 TORBALI

JET PULSE FİLTRE  500 TORBALI

JET PULSE FİLTRE 1000 TORBALI

SİLO ÜST FİLTRESİ

MİKSER TOZ FİLTRESİ

BUNKER FİLTRESİ

SİLİNDİRİK TOZ TOPLAMA FİLTRESİ

 
cizgi 360 DERECE / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi