• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknofilter.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
TF SİLİNDİRİK FİLTRE

SİLİNDİRİK TOZ TOPLAMA FİLTRELERİ 

 

TeknoFilter, bu tip jet darbeli toz toplayıcılar sürekli proses uygulaması için kullanılmasını sağlayan torbaların kirli yüzeyini temizlemek için jet temizleme yöntemini kullanmaktadır. TeknoFilter jet pulse toz toplayıcılar, sıhhi gıda ve ilaç uygulamaları, ayrıca pnömatik taşıma, merkezi vakum temizleme ve patlama koruması gerektiren uygulamalar için çok uygundur.
 
TeknoFikter silindirik toz toplayıcı, farklı boyutlarda standart conta çerçevelerine göre en iyi şekilde tasarlanmıştır. Jet Pulse silindirik toz filtreleri üstten temiz hava odasından torbaya erişime açıktır.
 
Silindirik toz toplayıcıların dahili hareketli parçaları yoktur ve bakım çok azdır. Jet darbeli silindirik filtre zamanlayıcısı atım süresi ve aralığı ayarlanabilir ve yalnızca darbe için de gerekli donanıma sahiptir. Kurulumunu yaptığımız silindirik toz filtreleri;  silindirik toz toplayıcı torbalar, kafesler, enstrümantasyon ve otomatik drenaj nem ayırıcı ve basınç düzenleyicileri içerir.
 

Silindirik torbalı filtrelerimizin özellikleri;

Ürün kontak yüzey malzemesi paslanmaz çelik veya karbon çeliği seçenekleri
Gerekli filtre alanını karşılamak için torba uzunluğu varyasyonları sağlanmıştır
İç bileşenler için en iyi kaplamalar yapılmıştır
En iyi toz deşarj ekipmanları
İkincil filtre takılabilir
Patlamaya dayanıklı; elektrik, statik topraklama, yangın ve patlama koruma seçenekleri
Destek yapısı, platformlar, merdivenler ve tavan rayları standart veya opsiyonel ürünler olabilir
 
TeknoFilter silindirik jet pulse filtresi kompakt, yüksek kapasiteli bir toz ayırıcıdır. Dikdörtgen filtrelerimiz ile aynı temizleme sistemine sahiptir. Bu filtre sistemi esasen ham gazdaki yüksek miktardaki toz için kullanılır. Yuvarlak filtre, alt ham koni girişi alanında bir santrifüj seperatörü görevi görür. Mükemmel tasarımı, büyük miktarda malzemeyi ayırmasına olanak tanır ve yüksek hava/toz kullanımı için sistemi uygun hale getirir.
 
ÜSTÜN PERFORMANS
 
Ham gaz, teğetsel olarak alt bölgedeki siklona girer. Santrifüj ayırma yöntemi, toz toplama konisi yoluyla tozun çoğunu boşaltır. Ham gaz daha sonra filtre torbalarından akarak yukarı doğru yönlendirilir ve atmosfere temiz gaz olarak bırakılır.
 
1 - Temiz gaz odası  
2 - Manhole  
3 - Basınçlı hava deposu  
4 - Diyaframlı valf  
5 - Temiz gaz çıkışı  
6 - Jet pulse temizime hava dağıtım borusu  
7 - Filtre torbası 
8 - Siklon  ön ayırıcı  
9 - Kirli gaz girişi  
10- Toz toplama konisi  
11- Toz tahliyesi  
12- Basınç emniyet kapısı
 
CATEGORY: SİLİNDİRİK FİLTRE
TAGS: yüksek basınç filtreleri, toz filtresi, yuvarlak toz filtresi, talaş filtresi, çimento filtresi, yüksek basınç toz emiş filtreleri, paketleme toz emiş filtresi, mikser toz emiş filtresi

 

cizgi 360 DERECE / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi