• slash
  • slash
+90212 852 73 47 / +90507 752 65 34
İletişim Sabit/Cep
info@teknofilter.com
7/24 Bize Ulaşabilrsiniz.
MENU
PERSONEL TEMİZLEME KABİNİ

 

Personel Temizleme Kabini - Hava Duşları

TeknoFilter personelinin kabin temizleyici hava duşları, çalışanların ve giysilerin toz ve liflerini çıkarmak ve toplamak için güvenli ve etkili bir yöntem sağlar. Kendilerini, iş arkadaşlarını veya çalışma ortamlarını yüksek toz seviyelerine maruz bırakmaktan kaçınmak için çalışanların kirli iş kıyafetlerini temizlemek için ideal kopmak sistemlerdir.

İşçi kıyafetlerinin, toz ve liflerden görünür bütün izleri yaklaşık 20 saniye içerisinde giysilerinden temizlerler.

TeknoFilter personeli kıyafet temizleme kabini , hava duşları, basınçlı hava ile çalışan, uluslararası düzeyde kanıtlanmış hava bıçaklarıyla ve tozsuzlaştırma filtresini bünyesinde barındıran, bağımsız kompakt bir ünitedir. Hava bıçağı, yüksek bir basınçta yüksek hacimde filtrelenmiş hava sağlar, direk cilde yönlendirildiğinde bile toz ve lifleri etkili ve güvenli bir şekilde çıkarmaya yeterlidir.

Operasyonda, entegre hava bıçağı kabin içerisinde ayıkladığı tozu ve lifi daha sonra giysilere yeniden kaplanmasını ve yapışmasını önleyen personelden aşağıya çekilecek olan tüm toz ve lifleri yerinden çıkarmak için kullanılan  harici bir vakum sistemi tarafından oluşturulan vakum etkisi ile ızgara zeminden ve yan duvarlardan emilir. Emilen tüm materyaller toz ve lif haznesinde toplanmaktadır.

TeknoFilter personel temizleme kabininde bulunan personelin tozdan arındırılması personelinin birden fazla fayda sağladığını” belirten çok sayıda müşterimiz;  Personelin etkin bir şekilde temizlenmesini sağlayarak, egzoz sistemiyle fabrikanın yeniden kirlenmesini önlemeleri ve üretim sürecinde kalite kontrolüne yardımcı olduğu belirtmişlerdir.

Hava duşlarımız, temiz odaya girmeden önce personelden yüzeyde biriken partikülleri temizlemenin etkili bir yolunu sunar. Her bir ünite, montajın hızlı bir şekilde hava duşunu hizmete sokmasına izin veren iki adet tamamen monte edilmiş bölümle (üst gövde ve hava duş odası) gönderilir.

Tavanda enerji tasarruflu LED aydınlatma

Çeşitli temiz oda gereksinimlerini karşılamak için epoksi boyalı veya paslanmaz çelik yüzeylerde mevcuttur

Kısıtlı giriş açıklığı için düşük profilli modeller ve kısıtlı giriş açıklığı modelleri dahil olmak üzere çeşitli boyut ve kapı konfigürasyonları

Çalışması ekonomik ve bakımı kolay

Özel boyutlar ve konfigürasyonlar da mevcuttur! Belirli gereksinimlerinizi bir TelknoFilter mühendisi ile görüşün.

cizgi 360 DERECE / Tümünü Göster cizgi
cizgi FOTOĞRAF GALERİ / Tümünü Göster cizgi